Rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Gen. Jaruzelski wprowadza stan wojenny

Został wprowadzony / ogłoszony 13 grudnia 1981 roku. Kilka dobrych lat minęło. Dziś możemy o tym posłuchać od rodziców, dziadków lub od znawców tematu. Oby ci znawcy byli prawdziwymi znawcami, historykami z tytułami i sprawdzonymi źródłami informacji.

Tak, rocznica dziś jest rocznica, 31-sza. Zresztą media o tym nie zapomną i powiedzą, więc większość o tym usłyszy. Pytanie tylko jak i co powiedzą. Powinny być obiektywne i tylko informować. Mam takie wrażenie, ba nawet to wiem, że trwa walka zwolenników i przeciwników gen. Jaruzelskiego i tego czy wprowadzenie stanu wojennego było potrzebne, co oznaczało, co byłoby gdyby nie został wprowadzony etc.

Jeden z przykładów: serwis NaTemat.pl poświęcił jedną z sekcji generałowi: „Wojciech Jaruzelski i stan wojenny”. Można w niej znaleźć takie artykuły:

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Źródło zdjęcia: http://www.infotuba.pl


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/mrto/domains/niziol.info/public_html/blog/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273